Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX (30 kapslí)

Kód: 760093
299 Kč 266,96 Kč bez DPH 299 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Beggs Methylfolát + myo-inositol KOMPLEX

Doplněk stravy s folátem 400 μg a myo-inositolem 250 mg pro vývoj plodu1 

Doplněk stravy pro ženy v období plánování těhotenství na bázi myo-inositolu a kyseliny listové.  

Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 400 μg aktivní formy kyseliny listové (L-methylfolát vápenatý). Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), jehož zvýšený příjem je důležitý obzvlášť před plánovaným otěhotněním a v prvních týdnech těhotenství. V těle se mění na biologicky aktivní látku – tzv. folát. 1Foláty přispívají k růstu zárodečných tkání během těhotenství a hrají důležitou roli v procesu dělení buněk. 

Doplňkový příjem zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu2

Kromě kyseliny listové obsahuje denní dávka i 250 mg myo-inositolu, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Je součástí buněčných membrán a účastní se řady biochemických reakcí v těle. 

 • 100 % vegan, bez lepku, bez laktózy, bez sóji, bez syntetických aditiv 
 • Vyrobeno v ČR 
 • Péče pro ženy při plánování miminka a v období těhotenství  
 • Vhodné i pro kojící ženy  
 • Vhodné pro vegany a vegetariány 
 • Testováno akreditovanou laboratoří 

Cílovou populací jsou ženy v reprodukčním věku a příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. 

Složení: myo-inositol, veganská kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované ostružiny, lyofilizované borůvky), rýžová vláknina, L-methylfolát vápenatý.  

Složení: 1 kapsle obsahuje: % RHP*
myo-inositol 250 mg -
kyselina listová (L-methylfolát vápenatý) 400 μg 200 %

*RHP – Denní referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek  

Dávkování: 1 kapsle denně. Dostatečně zapijte vodou. 

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro těhotné a kojící ženy. Přípravek je vhodný užívat již 3 měsíce před plánovaným otěhotněním. 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Uchovávejte v suchu a temnu. 

Hmotnost: 18 g. 30 kapslí. 

Vyrobeno pro Simply nature, s.r.o., V zahrádkách 1952/50, Žižkov, 130 00 Praha 3, Česká republika 

O značce: Jsme Beggs. Tvůrci a spokojení rodiče, kteří rostou se svými dětmi. Rodičovství nebereme jako povinnost. Pro nás jsou děti těmi nejlepšími učiteli. Ukazují nám, jak je v životě důležité zpomalit, být všímaví a mít radost z každého dne.  Náš cíl byl jasný – vytvořit inovativní, kvalitní řadu chutných produktů, které by rozuměly dětem. Na základě toho vznikly pilotní receptury dětských mlék, příkrmů či nápojů. Jsme hrdí na to, že iniciátoři a tvůrci Beggs jsou mindfulness rodiče. Aktivní, všímaví a upřímně milující lidé, kteří žijí pro své děti tady a teď. Protože šťastné dětství začíná spokojeným rodičovstvím. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EAN 8594214760093

Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX

Doplněk stravy s folátem 400 μg a myo-inositolem 250 mg pro vývoj plodu1

30
kapslí

 • 100 % vegan

 • Bez lepku, laktózy a sóji

 • Bez syntetických aditiv

 • Vhodné pro těhotné a kojící ženy

 • Péče pro ženy při plánování miminka

 • Testováno akreditovanou laboratoří

Doplněk stravy pro ženy v období plánování těhotenství na bázi myo-inositolu a kyseliny listové. Denní dávka (1 kapsle) obsahuje 400 μg aktivní formy kyseliny listové (L-methylfolát vápenatý). Kyselina listová je vitamín skupiny B (vitamín B9), jehož zvýšený příjem je důležitý obzvlášť před plánovaným otěhotněním a v prvních týdnech těhotenství. V těle se mění na biologicky aktivní látku – tzv. folát.1 Foláty přispívají k růstu zárodečných tkání během těhotenství a hrají důležitou roli v procesu dělení buněk. Denní dávka obsahuje i 250 mg myo-inositolu, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Je součástí buněčných membrán a účastní se řady biochemických reakcí v těle.

Složení

Myo-inositol, veganská kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované ostružiny, lyofilizované borůvky), rýžová vláknina, L-methylfolát vápenatý.

Složení: 1 kapsle obsahuje: % RHP*
Myo-inositol 250 mg
Kyselina listová (L-methylfolát vápenatý) 400 μg 200 %

*RHP – Denní referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek

Dávkování: 1 kapsle denně. Dostatečně zapijte vodou.

Značka vytvořená českými a slovenskými rodiči

Jsme Beggs. Tvůrci a spokojení rodiče, kteří rostou se svými dětmi. Rodičovství nebereme jako povinnost. Pro nás jsou děti těmi nejlepšími učiteli. Ukazují nám, jak je v životě důležité zpomalit, být všímaví a mít radost z každého dne.

Zjistit více

Otestováno maminkami

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy ani zdravého životního stylu. Další informace na obalech produktů.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro těhotné a kojící ženy. Přípravek je vhodný užívat již 3 měsíce před plánovaným otěhotněním.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Uchovávejte v suchu a temnu.

Vyrobeno pro Simply nature, s.r.o., V zahrádkách 1952/50, Žižkov, 130 00 Praha 3, Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Typ obalu: Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: