NUK For Nature latexový dudlík (6-18 měsíců), 2 ks

Kód: 10734083
139 Kč 114,88 Kč bez DPH 139 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Latexový dudlík NUK for Nature, vhodný pro správný vývoj čelisti, z přírodního kaučukového latexu, 2 kusy, neobsahuje BPA

98 % přírodních surovin - vyroben z více než 98 % z přírodního kaučuku a udržitelného plastu*

Od surovin až po výrobu s využitím obnovitelné energie - všechny procesy optimalizujeme tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a měly co nejmenší uhlíkovou stopu

Originální tvar NUK - inspirován přírodou, obzvláště vhodný při kojení**, přijímán 95 % miminek**

Doporučeno lékařskými odborníky** - nezpůsobuje špatný vývoj zoubků ani čelistí**

Bez BPA, 2 kusy v balení, baleno jen v papíru - obal lze vyhodit do tříděného odpadu

NUK for Nature - přirozený, uklidňuje. Přirozeně uklidňující.

Příroda uklidňuje nejlépe. Proto k výrobě našich dudlíků NUK for Nature používáme více než 98 % přírodních surovin. Pevné části vyrábíme z udržitelných plastů. Přírodní původ je nezávisle certifikován. Měkká savička je vyrobena z čistého přírodního kaučuku. Obnovitelná surovina zcela rostlinného původu, která je velmi měkká a teplá a mimořádně pružná.

NUK for Nature ale neznamená, že udržitelnost končí u dudlíku. Dudlíky balíme pouze do papíru s certifikací FSC, který lze snadno vyhodit do tříděného odpadu. A aby uhlíková stopa dudlíku byla ještě menší, veškeré procesy, počínaje využitím přírodních surovin přes výrobu s využitím obnovitelných zdrojů energie, jsou optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. A jdeme ještě dál. Každý den pracujeme na tom, aby naše produkty byly ještě přírodnější a udržitelnější.

Originální tvar NUK je také inspirován přírodou - nahoře kulatý, dole plochý. Dudlík NUK for Nature se tak snadno přitiskne k patru a ponechá dostatek místa pro jazyk. Dudlík je přijímán 95 % miminek, je obzvláště šetrný ke kojení a nezpůsobuje špatný vývoj zoubků nebo čelistí.**

Z těchto a mnoha dalších důvodů je dudlík NUK for Nature doporučován lékařskými odborníky** a je oblíben u rodičů, kteří dbají na ochranu životního prostředí.

NUK for Nature. Uklidňuje udržitelným způsobem.

*Tento plast je 100% spojen s obnovitelnými surovinami. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikován společností ISCC PLUS.

** Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2017

Tyto dudlíky NUK jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu a kompletně vyrobeny v Německu. Samozřejmostí je, že neobsahují BPA a jsou v souladu evropskou bezpečnostní normou EN1400. Pečlivě si přečtěte přiložené pokyny a varování. Informace o produktu a číslo výrobku si uchovejte pro budoucí použití. Latexové dudlíky by se měly měnit každé 1-2 měsíce, nebo nejpozději, když začnou lepit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

for Nature dudlík

UKLIDŇUJE
UDRŽITELNĚ

VÍCE NEŽ 98 % PŘÍRODNÍCH SUROVIN

PŘÍRODA UKLIDŇUJE NEJLÉPE

Proto k výrobě našich dudlíků NUK for Nature používáme více než 98 % přírodních surovin.* Pevné části vyrábíme z udržitelných plastů. Přírodní původ je nezávisle certifikován.
Měkká savička je vyrobena z čistého přírodního kaučuku. Obnovitelná surovina zcela rostlinného původu, která je velmi měkká, teplá a mimořádně pružná.

UDRŽITELNOST NEKONČÍ U DUDLÍKU

Dudlíky balíme pouze do papíru s certifikací FSC, který lze snadno vyhodit do tříděného odpadu.
Pro minimalizaci uhlíkové stopy veškeré procesy, počínaje využitím přírodních surovin přes výrobu s využitím obnovitelných zdrojů energie, jsou optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

ZDRAVÝ VÝVOJ ČELISTÍ

Tvar dudlíku je založen na přirozeném tvaru matčiny bradavky během kojení a ponechává dostatek prostoru pro zdravý vývoj jazyku a čelisti.

DĚTI TENTO DUDLÍK
MILUJÍ, ODBORNÍCI TAKÉ.

Ve vědecké srovnávací studii (4 tvary dudlíků) má NUK dudlík nejnižší riziko křivení zoubků a deformace patra u dětí.*****

A CO ŘÍKAJÍ MIMINKA A MAMINKY?

95 % MIMINEK***

dudlík přijímá.

VHODNÝ PŘI KOJENÍ***

díky originálnímu tvaru NUK, který byl inspirovaný přírodou.

TŘI NEUTRÁLNÍ MOTIVY

Jemné neutrální barvy: béžová, červená a zelená. Dudlíky jsou balené po 2 ks.

Šetrný k pokožce miminka

Větrací otvory pomáhají dětské pokožce dýchat.

Zdravý vývoj čelistí a zubů

Tvar dudlíku ponechává dostatek prostoru pro zdravý vývoj.

Důvěrně známý pocit

Díky originálnímu tvaru NUK připomínající matčin prs.
To chci
vyzkoušet
* Tento plast je 100% spojen s obnovitelnými surovinami. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikován společností ISCC PLUS.
** „Dudlíky: správný tvar je zásadní“, Pharmawissen aktuell, 2022
*** Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2017 Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Dudlíky a šidítka
Věk dítěte: od ukončeného 6. měsíce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: